$B

Witalizacja wody

Witalizacja wody to zjawisko, które pozwala przywrócić: pierwotne właściwości wody, jej zdolność do samooczyszczania, a także jej strukturę na łatwiej przyswajalną. W ten sposób zarówno ludzie, jak i zwierzęta mogą uzyskać wodę pitną z efektem krystalicznie czystej wody źródlanej! Taki rezultat można otrzymać poprzez zastosowanie urządzeń do witalizowania wody.

Dlaczego witalizacja wody jest ważna w rolnictwie?

Woda to nieodzowny składnik pasz, ponieważ niemalże wszystkie procesy żywieniowe zwierząt zachodzą w fazie ciekłej. Warto zauważyć, że krowa składa się w około 70% z wody, a jej mleko w 87%. Co więcej, świeża woda zachęca do picia, a to z kolei owocuje większą ilością mleka dla rolników! Ponadto picie świeżej wody pobudza wydzielanie śliny, a następnie powstawanie kwasu octowego, który jest istotnym budulcem tłuszczu w mleku.

Jak więc widać im więcej świeżej wody otrzymają zwierzęta, tym będą nie tylko zdrowsze, ale i dostarczą rolnikom więcej cennych zasobów!

witalizacja wody w rolnictwie

Co daje witalizacja wody z urządzeniami PLOCHER?

Urządzenia do witalizacji wody PLOCHER sprawiają, że:

  • zwiększa się wykorzystanie rezerw, decydujących o wydajności produkcji,
  • woda z wodociągów i studni staje się źródlana i zdatna do picia,
  • witalizacja wpływa pozytywnie na organizmy zwierząt,
  • woda ma większą siłę czyszczenia, co owocuje jej mniejszym zużyciem.

Witalizacja wody z PLOCHER jest łatwa, dzięki prostemu montażowi, bezobsługowemu systemowi i działania bez dostępu do prądu. Oznacza to, że nawet przerwy w dostawie energii nie spowodują braku czystej, źródlanej wody.

witalizacja wody plocher

KaROLA: witalizowanie wody w gospodarstwie rolnym

Regularnie stosuję systemy do witalizacji wody w swoim gospodarstwie rolnym. W efekcie mogę oszczędzić na rachunkach za wodę i mieć pewność, że hodowane zwierzęta otrzymują czystą wodę do picia!

Jeśli chcesz dać swoim zwierzętom szansę na dłuższe i zdrowsze życie, powinieneś zobaczyć:

  • Plocherkat: urządzenie do witalizacji wody, które w zależności od wybranej opcji jest przeznaczone do gospodarstw o dziennym zużyciu do maksymalnie 1,5 m3 lub 0,3 m3.
  • Plocher Reaktor: urządzenie stworzone do gospodarstw z dużym inwentarzem powyżej 100 DJP.

Pomyśl o hodowanych zwierzętach. Gdybyś był na ich miejscu, chciałbyś pić brudną wodę z zardzewiałych rur? Ta skażona woda znajduje się potem w m.in.: jajkach, mięsie, czy mleku, które jesz Ty, Twoi bliscy i inni ludzie.

Przecież nie chcesz nikogo zatruć, prawda?

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem