$B
Oferta dla Rolnictwa

Dodatki do pasz

Jeśli prowadzisz gospodarstwo rolne, w którym znajdują się zwierzęta, trafiłeś we właściwe miejsce. Ekologiczne dodatki do pasz PLOCHER wspierają i witalizują zwierzęta hodowlane. Sprzyjają efektywniejszemu wykorzystaniu poszczególnych składników pasz, wpływają na poprawę trawienia, a w konsekwencji korzystnie oddziałują na ogólną zdrowotność całego stada.

Dodatki do pasz PLOCHER wykorzystują innowacyjną technologię, która osiąga wysoką efektywność działania. W rezultacie wpływa ona na oszczędność czasu, pieniędzy i zmniejszenie pracy fizycznej. Produkty dla zwierząt hodowlanych mogą być z powodzeniem stosowane wobec: krów mlecznych, bydła, cieląt, trzody chlewnej, drobiu, owiec, kóz.

Ekologiczne dodatki do pasz PLOCHER spełniają liczne normy bezpieczeństwa i dyrektywy. Są to m.in.: Rozporządzenie Rady UE nr 834/2007, Instytutu FiBL (Research Institute of Organic Agriculture) oraz posiadają Certyfikat Ekologiczny Ecocert SA F-32600. W rezultacie masz pewność, że wszystkie produkty są bezpieczne dla życia i zdrowia zwierząt!


Jeśli zainteresuje Cię konkretna oferta, skontaktuj się bezpośrednio ze mną, a z przyjemnością przedstawię Ci szczegóły na temat każdego produktu, który pomoże Ci hodować zdrowe zwierzęta.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem