$B

Inhibitor ureazy

Nie można produkować żywności bez azotu. Niestety ingerencja człowieka sprawia, że z upływem czasu jest go coraz mniej. W efekcie plony są mniejsze, a populacja ludzkości rośnie, co w niedalekiej przyszłości może skończyć się tragicznie… Właśnie dlatego naukowcy i badacze tworzą środki, które ograniczają ilość strat azotu i sprawiają, że nawozy azotowe działają efektywniej. Inhibitor ureazy hamuje proces rozkładu azotu, zmniejsza jego straty, co zwiększa dostępność azotu dla roślin i w konsekwencji zapewnia obfitsze plony i więcej żywności! Zamiast wyrzucać pieniądze na kolejne nawozy azotowe, zainwestuj w inhibitor, który zwiększy siłę ich działania.

Jeśli nie chcesz czekać, tylko już teraz zamówić swój inhibitor ureazy, możesz to zrobić, kontaktując się bezpośrednio ze mną:

Jak działa inhibitor?

Inhibitor ureazy zapobiega stosowania coraz większych dawek nawozów azotowych, które w nadmiarze przyczyniają się do procesów degradacyjnych gleby, wód gruntowych i rzek, powietrza, wybrzeży oceanicznych, a nawet zdrowia ludzkiego.

Wielu producentów żywności stosuje duże ilości nawozów azotowych, aby sprostać rosnącej liczbie ludności i czerpać zyski z upraw. Niestety takie działanie – w dłuższej perspektywie – może nieść za sobą tragiczne konsekwencje. Dane pokazują, że podtlenek azotu (uwalniany do atmosfery w wyniku nadmiernego stosowania nawozów azotowych) jest prawie trzysta razy mocniejszym gazem cieplarnianym niż dwutlenek węgla, który przyczynia się do globalnego ocieplenia.

Inhibitor ureazy pozwala natomiast zwiększyć efektywność wykorzystania nawozów azotowych. W rezultacie nie ma konieczności stosowania tak dużych dawek nawozów, co w konsekwencji przekłada się na zdrowszy ekosystem i ochronę życia.

inhibitor ureazy

Inhibitor ureazy moNolith46_Żółty

Wiedziałeś, że od momentu wysiania nawozu azotowego na pole, jego straty mogą wynieść aż 30%?! W rezultacie Twoje rośliny otrzymują mniejsze wsparcie, co kończy się gorszymi plonami i mniejszym zyskiem!

Od lat współpracuję z marką Phoenix, która zajmuje się produkcją roztworu inhibitora ureazy moNolith46_Żółty. Przekonałam się na przykładzie własnych upraw, że inhibitor ureazy od Phoenix ogranicza straty azotu, dzięki czemu moje rośliny od razu otrzymują dokładnie tyle azotu, ile potrzebują do prawidłowego i obfitego rozwoju.

monolith46_Żółty
moNolith46_Żółty – Phoenix

Inhibitor moNolith46_Żółty redukuje utratę azotu zarówno z mocznika granulowanego, jak i z Roztworu Saletrzano-Mocznikowego (RSM). Oznacza to, że doskonale współgra z nawozami azotowymi, występującymi w wielu formach! Polecam z całego serca ten preparat, ponieważ wiem, że dzięki niemu poprawisz ilość i jakość swoich plonów.

Jeśli chcesz spróbować i przekonać się w praktyce, jak działa inhibitor ureazy, skontaktuj się ze mną:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem