Środki ochrony roślin w rolnictwie
Uprawa roślin w rolnictwie nie jest łatwa. Jej powodzenie zależy od wielu czynników, m.in.: jakości gleby, poziomu nawodnienia, odmiany nasion czy temperatury powietrza. To wszystko sprawia, że rolnicy powinni robić wszystko, aby wzmocnić i wspomóc swoje uprawy. Czy wiesz, jakie środki ochrony roślin wybrać?
Produkty pomocnicze dla roślin PLOCHER
Wszystkie preparaty dla roślin PLOCHER składają się z naturalnych składników: dolomitów, węglanów wapnia, siarczanów magnezu czy melasy bez GMO. Ekologiczna zawartość produktów sprawia więc, że rośliny zostają wyjątkowo dobrze odżywione, wzmocnione oraz zabezpieczone na wypadek chorób i działań szkodników.
Produkty pomocnicze dla roślin PLOCHER mogą być z powodzeniem stosowane w przypadku upraw zboża, buraków cukrowych, kukurydzy, rzepaku, roślin strączkowych i wielu innych.

Zastosowanie naturalnych preparatów dla roślin, wykorzystujących tlenową technologię, powoduje:
- rozwój dżdżownic, co w rezultacie likwiduje problem wód stojących,
- redukcję zabiegów agrotechnicznych,
- wzrost wartości odżywczej gleby i roślin,
- wysokiej jakości plony.
Warto odchodzić od sztucznych i chemicznych nawozów na rzecz ekologicznych rozwiązań. Nie chciałbyś przecież obudzić się za 30 lat w świecie, w którym brakuje żywności, prawda?
kaROLA: środki ochrony roślin dla rolnictwa
Jako dobry i odpowiedzialny gospodarz, musisz ochronić swoje uprawy roślinne przed nieurodzajem. W tym celu możesz zastosować ekologiczne środki ochrony roślin dla rolnictwa:
- PLOCHER Roślinny: optymalizuje rozwój korzeni, liści i kwiatów
- PLOCHER Specjalny – Liść: wspiera własną aktywność i rozwój liści rośliny
oraz
- PLOCHER Kombi – Liść: optymalizuje rozwój całej rośliny i wspiera jej witalność

Powyższe produkty pomocnicze dla roślin PLOCHER dają przede wszystkim efekt w postaci: szybszego wzrostu roślin, wzrostu efektywności procesu fotosyntezy i przemiany materii, zmniejszenia stresu chemicznego roślin, czy połysku liści.
Chyba nie muszę mówić, że w ten sposób osiągniesz wyższą jakość plonów i większe zbiory?