$B

Dla Ludzi

Swoją działalność opieram na systemach ekologicznych, które służą ludziom oraz przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Z tego powodu zdecydowałam się na wykorzystywanie w rolnictwie systemu marki PLOCHER.


Celem stosowania systemu PLOCHER jest poprawa witalności wód, gleby, zwierząt i roślin oraz lepsze wykorzystanie własnych zasobów gospodarstwa rolnego. Przez to zapewnienie większej niezależności rolników. Wynika z tego lepsza ekologiczna i ekonomiczna zdolność przeżycia oraz większy zysk.


Bazując na wiedzy i doświadczeniu mówiącym, że to nie materia wytwarza skutek, lecz jej informacja energetyczna, w roku 1980 Roland Plocher opracował zgodną z przyrodą, oszczędzającą zasoby, fizyczną metodę niemagnetycznego przekazu informacji w celu planowej, katalitycznej aktywacji procesów biologicznych.

Od ponad 39 lat system marki PLOCHER jest stosowany w nowoczesnym rolnictwie.

Chronimy środowisko prowadzimy ekologiczną produkcję rolniczą i hodowlaną. Zapewniamy wysokiej jakości plony oraz zmniejszamy koszty utrzymania gospodarstwa rolnego.

Redukujemy czas pracy, aby bycie rolnikiem opłacało się i sprawiało ci radość.

Z przyjemnością doradzę Ci w doborze odpowiednich rozwiązań, które będą korzystne dla rozwoju Twojego gospodarstwa rolnego. Odpowiem także na wszystkie pytania.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem